HİZMETLERİMİZ


Dış Cephe Boya

Dış Cephede bulunan sorunları ortadan kaldırmak için çeşitli teknikler kullanılabilir. Uygulama öncesinde hangi durumlarda ne tarz dış cephe boyalarının tercih edilmesi gerektiğine karar vermek gerekir. Dış cephelerde kullanılan boya ceşitleri genellikle çatlama, kabarma, tebeşirlenme, kirlerin toplanması, çiçeklenme, solma, donma, üst üste bindirme, küf, paslanma, boya uyuşmazlığı, soyulma, zayıf alkali dayanım, kimyasalların kusması, yüzey kırışıklığı, ahşabın kararması-yaşlanması gibi sorunları gidermek amacıyla uygulanmaktadır. Bu sorunları ortadan kaldırmak ve binanızın cephesine daha estetik bir görüntü kazandırmak için yapılacak çözüm tercihi çok önemlidir. Bu konuda firmamızın ücretsiz keşif ve danışmanlık hizmetinden yararlanabilirsiniz. Dış Cephede bulunan sorunları ortadan kaldırmak için çeşitli teknikler kullanılabilir. Uygulama öncesinde hangi durumlarda ne tarz dış cephe boyalarının tercih edilmesi gerektiğine karar vermek gerekir. Sizin istekleriniz doğrultusunda her türlü marka boya ile uygulamalarımızı gerçekleştirebilmekteyiz.


Poliüretan Köpük ve Polyurea

Poliüretan köpük, hücresel yapılı, kapalı hücreli, düşük yoğunluklu bir yalıtım ve inşaat malzemesidir. Polyurea her türlü alanın su yalıtımı uygulamalarında hızlı, ekyersiz olarak kullanılır. Poliüretan Köpük Poliüretan köpük, hücresel yapılı, kapalı hücreli, düşük yoğunluklu bir yalıtım ve inşaat malzemesidir. Hücrelerin içerisinde hapsolan şişirme ajanının düşük geçirgenliği sayesinde mükemmel bir ısı, ses ve su yalıtımı sağlamaktadır. Bilinen 11 bini aşkın poliüretan türevleri içinde poliüretan köpükler (rijid PU foam) olarak adlandırılan ürünler 1970 lerin başında ev tipi buzdolabı yalıtımıyla hayatımıza girmiştir. Döküm veya püskürtme yöntemiyle uygulanır. PolyureaPolyurea su yalıtımı uygulamaları, havuz yalıtımı, çatı yalıtımı, teras yalıtımı, balkon yalıtımı,  seramik kaplı teras yalıtımı, ahşap yüzey su yalıtımı ve her türlü alanın su yalıtımı uygulamalarında hızlı, ekyersiz, üstün fiziksel ve kimyasal özellikleri ile uygulama alanlarını Polyurea kaplama suyun sızıntı, pas ve korozyon etkilerine karşı korur. Polyurea su yalıtımı sisteminin geleneksel sistemlerle karşılaştırıldığında ekyersiz olarak hızlı uygulanabilmesi (günde 750 m² ile 1000 m²), çok hızlı kürleşme (3-8 saniye) ve uygulama alanlarının 15-20 dakika gibi kısa zamanda kullanıma açılabilme özellikleri belirleyicidir.


İzolasyon

En son teknolojiyle donatılmış ekipmanlarımız ve işinin uzmanı teknik personelimizle HER noktada hizmet verebiliriz. Mobil ekiplerimiz vasıtasıyla Türkiye’nin her bölgesinde faaliyet gösteriyoruz. İzolasyon işleriniz için mutlaka bizden fiyat isteyiniz. Göreceksiniz ki en kesin çözüm en uygun fiyata ayağınıza kadar gelecektir. “Sprey Poliüretan Köpük” izolasyon malzemesi, özel bir kaplama ismi değil, bir polymer teknolojosinin açıklamasıdır. Poliüretan kaplama, onarım ve derz dolgusu konularında dünyadaki en son teknolojidir. Poliüretan bilinen diğer malzemelere kıyasla, yalıtım ve kaplamada kullanıma dayalı yıpranmaları ve sorunları yok eder. Ucuz gibi algılanan diğer yalıtım ve kaplama malzemeleri, özellikle kaliteli projelerde ileriye dönük işletme maliyetlerini arttır. Zamanla kendini de yok etmekle kalmaz, yapılanların diğer birimlerine telafisi mümkün olmayan hasarlar verir. Sprey polüretan köpük ürünümüzle ilgili Niğde ilinde ve ilçelerinde size sunabileceğimiz hizmet ve çözümlerimiz için  05313564744  no.lu telefondan bize ulaşabilirsiniz veya teklif istemek için aşağıdaki formu doldurup  gönderebilirsiniz.

  • Adres : Palmiye Mahallesi 1203 Sokak No:11 Yenişehir/MERSİN
  • 0531 356 47 44
  • 0538 585 28 99
YAPISAN İZOLASYON, çalışmalarına Mersin’de başlamış olup, Su Yalıtımı ile başlayan üretimi kısa sürede daha da genişleterek Beton Katkıları, Nem ve Rutubet Yalıtım Sistemleri gibi birçok ürün grubunu da içinde barındıran geniş bir ürün ve hizmet çeşitliliğine sahip olmuştur.
Copyright © 2015 - 2021 adanamersinizolasyon.com. Tüm Hakları Saklıdır. | EFORWEB